Koronki

Twoje Koronki -> oferta

     KORONKI

     Zapraszamy do współpracy producentów i projektantów sukien ślubnych i kreacji wieczorowych. Mamy w ofercie ponad tysiąc różnych wzorów koronek, w różnych szerokościach (od 15 cm do 150 cm) i o różnych składach (bawełna, wiskoza, jedwab, wełna, poliamid, lurex i inne). Są to głównie koronki typu LEAVERS, tkane na maszynach z końca XIX wieku. Maszyny te pozwalają, jak żadne inne, wpleść w koronkę najbardziej wymyślne włókna - metaloplastyczne, organiczne, etc.

     Chętnie umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu w celu zaprezentowania pełnej oferty. Przyjmujemy zamówienia na próbki (minimum jeden kupon) oraz większe ilości. Małe zamówienia (pod warunkiem dostępności danego wzoru w fabryce) są realizowane w ciągu kilku dni. Większe zamówienia lub wzory w danej chwili niedostępne są realizowane w terminie około 5 tygodni, lecz są to kwestie bardzo indywidualne i są rozpatrywane na bieżąco w okresie składania zamówienia.

     Projektantów i inne osoby zainteresowane szybkim zakupem małych ilości - choćby jednego kuponu serdecznie zapraszamy do naszego sklepu online. Staramy się na bieżąco uaktualniać ofertę naszego sklepu.

     Jednostką obowiązującą w zamówieniach koronek są KUPONY. Jeden kupon to generalnie 5,3 metrów bieżących (mb), ale na potrzeby rynku polskiego oferujemy kupony krótsze - około 2,5 mb.

     Informujemy, że nie wysyłamy kolekcji koronek do obejrzenia, preferujemy kontakt osobisty.

     Wszystkie nasze wzory są chronione prawem autorskim.

     Zapraszamy do kontaktu.

 

 

Copyright (c) 2010 by TwojeKoronki.pl | Coded & Created by Termit Internet Consulting