Koronki

Twoje Koronki -> oferta

     KORONKI

     Zapraszamy do współpracy producentów i projektantów sukien ślubnych i kreacji wieczorowych. Mamy w ofercie kilkadziesiąt różnych wzorów koronek, w różnych szerokościach (od 15 cm do 150 cm) i o różnych składach (bawełna, wiskoza, jedwab, wełna, poliamid, lurex i inne). Są to głównie koronki typu LEAVERS, tkane na maszynach z końca XIX wieku. Maszyny te pozwalają, jak żadne inne, wpleść w koronkę najbardziej wymyślne włókna - metaloplastyczne, organiczne, etc.

     Chętnie umówimy się na spotkanie w celu zaprezentowania pełnej oferty. Przyjmujemy zamówienia na próbki (minimum jeden kupon) oraz większe ilości. Małe zamówienia (pod warunkiem dostępności danego wzoru w fabryce) są realizowane w ciągu kilku dni. Większe zamówienia lub wzory w danej chwili niedostępne są realizowane w terminie około 5 tygodni, lecz są to kwestie bardzo indywidualne i są rozpatrywane na bieżąco w okresie składania zamówienia.

     Projektantów i inne osoby zainteresowane szybkim zakupem małych ilości - choćby jednego kuponu serdecznie prosimy o kontakt telefoniczny. Staramy się na bieżąco uaktualniać bieżącą ofertę i mamy małe stany „dostępne od ręki”.

     Jednostką obowiązującą w zamówieniach koronek są KUPONY. Jeden kupon to generalnie 3 metrów bieżących (mb)

     Informujemy, że wszystkie nasze wzory są chronione prawem autorskim. 

Copyright (c) 2010 by TwojeKoronki.pl | Coded & Created by Termit Internet Consulting